Ons team


Leergroep A:

(2.5 jaar – jongste 3-jarigen) 

Juf Caroline Meeuwens Caroline@dekabaz.com 


Leergroep B:

(oudste 3- & 4-jarigen) 

Juf Christel Bastiaens Christel@dekabaz.com


Leergroep C:

(5-jarigen)

Juf Ydris Mondelaers Ydris@dekabaz.com


Kinderverzorgster:

Juf Ilse Janssens Ilse@dekabaz.com

Juf Sabrina Verbinnen Sabrinaverbinnen80@gmail.com


Leergroep D: 

(1ste leerjaar)

Juf Katrien Vos Katrien@dekabaz.com

In de namiddag zitten leergroep C & D regelmatig samen in het kader van integratie.


Leergroep E: 

(2de – 3de leerjaar)

Juf Christa Pauwels Christa@dekabaz.com

Juf Sophie Schraepen Sophie@dekabaz.com


Leergroep F:

(4de – 5de – 6de leerjaar)

Juf Hilde Melis Hilde@dekabaz.com

Juf Joke Van Rooy Joke@dekabaz.com


ICT en zorg:

Juf Annelies Vos Annelies@dekabaz.com


Lichamelijke opvoeding:

Juf Berit Boonen Berit@dekabaz.com


Frans:

Juf Gerd Nicasy Gerd@dekabaz.com


Preventieadviseur:

Meester Pieter


Poets en onderhoud:

Evi Sauvillers

Jan Eelen


Middagmoeder kleuterschool:

Juf Maddy 


Middagmoeders lagere school:

Juf Sabina

Juf Suzy


Voor- en nashoolse opvang:

Juf Maddy 0479/10 29 86


Secretariaat:

Juf Peggy De Bruyn Secretariaat@dekabaz.com

Juf Alice Lunardi Secretariaat@dekabaz.com


Directie:

Meester Gert Vaneynde Directie@dekabaz.com




VBS De KaBaZ

Bevrijdingslaan 255 - Baleman 14

2450 Meerhout

0495/57 06 62 of 014/94 47 48